ucraniano

Костянтин Деррі, лауреат другої премії 6-го конкурсу з вокалу барокко ім. Антоніо Честі 2015 року в Інсбруку, своїм виконанням  оперної музики Генделя отримав відмінні відгуки багатьох фахівців у галузі музики бароко.

Деррі розпочав свою музичну кар'єру як піаніст в своєму рідному місті Кривий Ріг (Україна), а незадовго до закінчення навчання по класу фортепіано в консерваторії починає займатись вокалом з Валентиною Кулько і брати участь у численних міжнародних пісенних конкурсах.


Щоб продовжити навчання, вже як співак, поступає в Музичну Академію імені Чайковського у Києві.


В кінці 2009 року переїжджає до Іспанії, щоб навчатися в консерваторії у Валенсії під наглядом професора Ани Луіси Чови та концертмейстера Карлеса Будó; тим часом проходить курси зі співу в стилі бароко з Девідом Менсоном і Річардом Левіттом. У 2013 році він закінчує бакалаврат, а в 2014 році магістратуру за спеціальністю "оперна інтерпретація" в консерваторії Валенсії.


Отримані нагороди:


- Конкурс Антоніо Честі  2015 Інсбрук (Друга премія)


- Конкурс "Сузір'я" в Одесі (Перша премія і золота медаль)


- "Нові імена" у Києві (Перша премія)


- "Музичний калейдоскоп" у Дніпродзержинську (Друга премія)


- "Конкурс пам'яті Бориса Гмирі" в Дніпропетровську (Друга премія)


- Конкурс "Золота колиска" в Ялті (Друга премія)


- Конкурс "Срібний дзвін" в Ужгороді (Друга премія)


  Фіналіст:


  - у "5 і 6 міжнародних пісенних конкурсах Вілла де Кольменар-В'єхо" (Мадрид, Іспанія)


  - Фіналіст,  премія промоціi  "XVI Міжнародний Вокальний Конкурс ім. Феруччіо Тальявіні" (Дойчландсберг, Австрія).В опері виконав:


- "Юлій Цезар" Генделя в Театрі камерної опери  у Гамбурзі, роль Птолемея.


  - "Орфей і Еврідіка" Глюка, прем'єра у Києві, в залі Хоакін Родріго у Валенсії та в Аудиторії Рібаррохи, роль Орфея.


- "Найбільший тріумф найбільшї війни" М. Феррейра, світова прем'єра опери в рамках «XV Міжнародного фестивалю стародавньої музики та музики барокко у Пеньїсколі", роль Луцейо.


- "Рінальдо" Генделя в аудиторії Ріба-Рохи і в аудиторії Хоакіна Родріго у Валенсії, роль Рінальдо.


- "Дідона і Еней" Перселла в по аудиторії Валенсії, в Театрі Ідеаль у Кастельó-де-ля-Рібера, в залі театру "Франсіско Чірівея' у Катарросі, і Гран-Театрі у Чатіві, роль Чарівника.


Інші виступи:


  -Концерти Оперної музики в Палаці Музики, Королівській академії витончених мистецтв у Валенсії, в "75 Фестивалі Музична Кінсена у Сан-Себастьяні", в Театрі камерної опери у Гамбурзі, Фестиваль давньої музики у Сарагосі, Фестиваль Райнсбургськоi камерної опери (Берлин).


- Концерт-презентація CD-диску " Joan Cabanilles, la Música d´un Temps ", який був записаний з валенсійською музичною групою старовинної музики "Music Trobada" в Палаці Музики у Валенсії.


- Різдвяний концерт в Колонному залі Національної філармонії України (Київ), під керівництвом головного диригента оркестру, Миколи Дядюри.


- Сольні концерти в залах Дніпропетровській філармонії та оперного театру.


- “Карміна Бурана” Карла Орфа в Алдаї, Палаці Музики у Валенсії, Аудиторії Торренту


- Сольні концерти з програмою "Оперні хіти Генделя" в різних концертних залах Валенсії.


- Партія альта в “Стабат Матнер” Перголезі у Міслаті та Алдаї.


- Партія альта в “Te Deum” Генделя у Валенсії.


 


В Україні бере активну участь в оперних концертах у театрах: Національна опера України у Києві, Київська Національна філармонія, Львівський Національний оперний театр, Дніпропетровський, Донецький та Одеський оперні театри, Палац «Україна» в Києві, театри у Чернігова, Луганська, Маріуполя, Кривого Рогу, Ялти.

DE EN ES RU PL